Videa z Barcelony

Na těchto stránkách naleznete spoustu obrázků, mapek, tabulek a hlavně textu. To jsou věci určitě v mnohém zajímavé a užitečné, ale nezískáte z nich to hlavní a to představu o tom, jak to v daném městě vypadá. Což může být poněkud problém pokud se chystáte do Barcelony a třeba i do Španělska poprvé. Proto jsme pro vás našli i několik pěkných videí, které vás seznámí s Barcelonou téměř na živo. Věříme, že tyto videa jen uvítáte a třeba i přispějete nějakým vlastním úlovkem. Ten stačí nahrát na youtube (nebo jakýkoliv jiný video server například vimeo) a následně jen umístit odkaz v komentářích pod tímto článkem.

Travel video z Barcelony (délka: 6:51) – krátké ale velmi podařené travel video z Barcelony, kde se seznámíte hezky s celým městem od příletu po ty nejzapadlejší čtvrti.


 

To nejlepší ze Španělska = Barcelona (délka 4:50) – Za doprovodu vážné hudby se zde seznámíte s tím nejlepším z Barcelony. Kvalita videa nic moc, což je velká škoda, vzhledem ke kvalitnímu obsahu.


 

Nejznámější místa (délka 1:30) – Velmi krátké video, na kterém se ale za tu minutu a půl seznámíte se všemi nejkrásnějšími a nejnavštěvovanějšími místy Barcelony. Pro rychlou orientaci rozhodně doporučujeme.


 

Styl Barcelony (délka 2:18) – Toto video je trošku jiné, zvláštní na něm je, že ho doprovází hudba ze soundtracku filmu Vicky Cristina Barcelona, který natočil Woody Allen, který je sám o sobě výbornou propagací tohoto nádherného města. Jinak se jedná o prezentaci složenou z opravdu pěkných fotek, jak Barcelonu určitě neznáte.


 

A na závěr jen odkazem na další amazing video, jehož vkládání do stránek je bohužel uzavřeno, ale jinak se jedná o skutečně parádní video.

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist