Zajímavé odkazy na weby a články o Barceloně

V tomto článku vám přineseme odkazy na zajímavé články nebo dokonce přímo konkurenční web o Barceloně. Nikdo samozřejmě nemá patent na rozum a tak pro vás snad i následující články a zajímavé informace z cizích webů budou také přínosné. Ale samozřejmě budeme moc rádi pokud se hlavně vrátíte zpátky na tento web.

Krásný a dlouhý cestopis o Barceloně – Následující cestopis je velmi pěkně napsaný, obsahuje spoustu zážitků a zkušeností a navíc k tomu opravdu velkou dávku originálních a pěkných obrázků. Seznámí vás snad se všemi zákoutími města od pláží, architektury, restaurací až po pouliční umělci. Rozhodně ho tedy doporučujeme k přečtení.

Odkaz: http://www.cestopisy.com/barcelona/

 

Cestovatel a jeho první kroky po Barceloně – Další pěkný i když kratší cestopis po Barceloně. Dozvíte se v něm o prvním zážitku z Barcelony a míst, kam člověka třeba jen náhodou v tomto úchvatném městě nohy zanesou.

Odkaz: http://www.cestovatel.cz/clanky/barcelona-a-kam-tam/

 

Deníček z Barcelony – Následující článek – cestopis z Barcelony je psán formou deníkových záznamů, tedy co a který den dotyčný cestovatel prováděl. Dozvíte se v něm tak opravdu hodně osobních zážitků, protože v této formě se jich dá nashromáždit opravdu hromada.

Odkaz: http://www.ocestovani.cz/spanelsko/cestopisy-43-poznamky-z-barcelony/281/

 

Výlet do Barcelony – Další užitečný web se spoustou informací o Barceloně a cestě sem. Tady bych ocenil hlavně podrobné popisky jednotlivých míst, které byste při vaší návštěvě rozhodně neměli vynechat. Kromě toho na tomto webu naleznete i několik dalších článků o Barceloně.

Odkaz: http://www.info-koktejl.cz/cestovani/cestopisy/jarni-vylet-do-barcelony/

 

Jak se dostat do Barcelony – Klíčovou otázkou, která vás napadne hned po tom, co se rozhodnete vydat do Barcelony je jak? Autem, letadlem, vlakem, lodí nebo rovnou vzducholodí? Pokud si nejste jistě, tak vám rozhodně doporučujeme následující článek, který vám vysvětlí a zhodnotí možnosti jednotlivých způsobů dopravy.

Odkaz: http://cestopisy.bloguje.cz/716243-cesta-z-prahy-do-barcelony.php

 

Barcelona skvělá architektura i obchody – Další článek přináší trochu ženského pohledu na Barcelonu a pochází z magazínu ona.idnes. Hodnotí na Barceloně především krásy týkající se architektury nebo nakupování módního zboží ve zdejších obchodech a buticích.

Odkaz: http://ona.idnes.cz/barcelona-mesto-se-skvelou-architekturou-i-obchody-fx5-/faiyo.asp?c=A091029_143644_faiyo_ves

 

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist